ZorgMediatheek

Documentatie, informatie, communicatie en kennis van organisaties in Nederland

Is uw personenalarmering nog wel van deze tijd?

Onlangs hebben wij een vervelende gebeurtenis meegemaakt bij ons op het werk. Een collega van ons was met een grote machine bezig, toen er ineens een forse schok door het elektriciteitsnetwerk ging. Dat resulteerde erin dat deze collega een grote stroomstoot kreeg en hij was toen meteen bewusteloos. De collega met wie hij werkte moest hem toen zo snel mogelijk van zijn positie halen, maar hij had daarvoor assistentie nodig. Wij hadden geen systeem voor personenalarmering en daardoor moest deze collega de longen uit zijn lijf schreeuwen om hulp in te schakelen dat uiteindelijk wel kwam, maar pas na lange tijd. Dat was voor deze betreffende collega’s een traumatiserende ervaring en wij hebben daarom meteen gekeken hoe wij in het vervolg met goede personenalarmering konden gaan werken. Wij wilden namelijk niet dat wij onze mensen in nare situaties zouden brengen en daarom hebben wij gekeken waar wij moesten zijn wanneer wij wilden zorgen dat wij met de beste personenalarmering zouden kunnen gaan werken. Wij zagen namelijk dat het deze keer goed was afgelopen, maar dat het voor hetzelfde geld zo had kunnen gebeuren dat deze collega geen hulp had kunnen vinden en dan waren de gevolgen bijna niet te overzien geweest. Wij zijn daarom gaan zoeken naar een goed bedrijf dat ons aan  goede personenalarmering kon helpen waar wij goed mee uit de voeten konden. Wij hebben gezien dat wij het beste een keer op de site X-Guard.nl konden gaan kijken. Deze site heeft heel veel mogelijkheden voor mensen die graag een hoogwaardige personenalarmering willen inzetten zonder dat zij daar gelijk de hoofdprijs voor moeten betalen. Ik ben daarom met veel interesse door de mogelijkheden van dit bedrijf gegaan en ik heb gemerkt dat wanneer je hier gaat kijken, je zult zien dat je echt niet meer verder hoeft te zoeken. Deze personenalarmering van X-Guard.nl is zo geavanceerd en toch zo eenvoudig te gebruiken, dat je meteen weet dat je met dit bedrijf in zee moet gaan.

Dit systeem voor personenalarmering werkt heel goed

Wij hebben al snel besloten dat wij graag met de personenalarmering van X-Guard.nl wilden gaan werken omdat wij gelijk zagen dat dit de oplossing van ons probleem was. Wanneer je namelijk deze personenalarmering gebruikt, kun je met een klik op het alarm hulp inschakelen en als deze hulp niet van je collega’s komt omdat die misschien te ver weg zijn, dan wordt je doorgeschakeld naar de centrale van X-Guard.nl. Daardoor kun je dus altijd snel assistentie inschakelen.

Dit systeem hadden wij eerder moeten hebben

Wij zijn blij dat wij met de personenalarmering van dit bedrijf zijn gaan werken en wel omdat:

  • Deze personenalarmering heel eenvoudig, doch heel geavanceerd werkt
  • Wij met een druk op de knop assistentie kunnen inschakelen
  • Wij onze medewerkers veel meer veiligheid kunnen bieden met dit alarm

 

Mocht u willen weten of dit alarm ook iets voor u is, dan kunt u altijd even een kijkje nemen op de site van dit bedrijf.